با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شیائومی از دومین نسل سگ رباتیک خود با نام CyberDog 2 رونمایی کرد
عکس : سگ رباتیک شیائومی
.

روز گذشته لی جون؛ مدیرعامل و بنیان‌گذار شیائومی ضمن برگزاری کنفرانسی از سگ رباتیک جدید کمپانی با نام CyberDog 2 رونمایی کرد.

نخستین نسل CyberDog تقریبا 2 سال قبل معرفی شد. با این‌حال مدل امسال به‌طور کامل بازطراحی شده است. CyberDog 2 دارای گوش‌ها و پوزه کوچکی بوده و در مقایسه با ربات نسل قبلی خود از اندازه کوچک‌تری برخوردار است.

قد ربات جدید معادل 36.7 سانتی‌متر و وزن آن برابر با 8.9 کیلوگرم است. ایده شیائومی برای تولید این محصول، توسعه یک مدل جمع‌وجورتر و زیباتر بوده است. در عین‌حال 12 عدد servomotor درون یک کیس کوچک گنجانده شده است.شیائومی اعلام کرده که به لطف استفاده از طراحی جدید و میکرو موتورهای CyberGear، تحرکات ربات جدید بهبود یافته است. سگ رباتیک جدید اکنون می‌تواند چندین کار را به‌صورت پشت سر هم انجام دهد. این ربات در صورت سقوط از جای خود بلند شده یا حتی می‌تواند سوار اسکیت‌بورد شود.

درک بینایی، شنوایی و حرکات لامسه از طریق 19 سنسور مختلف انجام می‌شود. سگ رباتیک به نوازش‌ها نیز واکنش نشان می‌دهد. این ربات با مدل‌های رنگی مشکی، آبی و طلایی و قیمت‌گذاری 1800 دلاری در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین