با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
الکامپ بیست و ششم شروع شد
عکس : الکامپ بیست و ششم
.
در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ) از میان شرکتهای حاضر، ۵۰ شرکت خارجی و از کشورهای ازبکستان، فرانسه، پاکستان، بوسنی، سوریه، چین، روسیه، ترکیه، ارمنستان و عراق هستند که نوین ترین برنامه ها، تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، حسین اسلامی- رییس سازمان نظام صنفی استان تهران در مراسم افتتاحیه نمایشگاه الکامپ اظهار کرد: شعار امسال آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال است و این نمایشگاه با نمایشگاه های قبلی فرق های دارد. این نمایشگاه را درحالی افتتاح می کنیم که ۴۸۰ شرکت کننده در آن حضور دارند.

وی افزود: امسال تمرکزمان بر روی محتواست و این شرایط با چهار سال قبل متفاوت است. امسال افتخار داریم که مجموعه های بسیاری در نمایشگاه حضور دارند. برای آینده بهتر اقتصاد دیجیتال باید به سه بخش توجه کرد؛ در حوزه اول یعنی سخت افزار نیازمند تولید خوب هستیم و این نیازمند واردات خوب است.

او افزود: همچنین زیرساخت ها نیازمند به روزرسانی است و این حجم از مقاومت ها باعث شده نتوانیم به این زیرساخت ها برسیم. در موضوع نرم افزار هم موضوعاتی وجود دارد و ما زمانی می توانیم از شرکت ها دفاع کنیم که به صورت شفاف صورت های مالی آن ها درج شده باشد.در حوزه خدمات هم مهم ترین موضوع ما تنظیم گری است؛ ما میخواهیم که فقط با یک تنظیم گر در ارتباط باشیم نباید با تنظیم گران مختلف.

این نمایشگاه در هشت بخش اصلی؛ الکترونیک صنعتی، کامپیوتر و سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات مرتبط، تجهیزات ارتباطی، تجهیزات صوتی و تصویری، تجهیزات مخابراتی، تجهیزات اندازه‌گیری و کنترل و خدمات فنی و پشتیبانی برگزار می‌شود.

گفتنی است بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از ۴ تا ۷ تیرماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

در حاشیه؛
در افتتاحیه نمایشگاه الکامپ و در بین صحبت های محمدصادق خیاطیان، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی رئیس‌جمهور، ۲ بار برای چند ثانیه برق قطع شد.
همچنین قطعی برق در ابتدای سخنرانی حسن هاشمی، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای هم رخ داد.

بعد از سومین قطعی مراسم افتتاحیه پایان یافت.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین