با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
زمان توزیع کارت آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی اعلام شد
عکس : آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی
.

کارت شرکت در ششمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال ۱۴۰۲ از روز سه‌شنبه قابل دریافت است.

به گزارش ایسنا، آزمون متقاضیان شرکت در ششمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال ۱۴۰۲ صبح روز جمعه، ۲۷ مرداد ماه جاری در ۱۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود.

فرآیند برگزاری آزمون فوق صبح از ساعت ۸:۰۰ آغاز می‌شود و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.کارت‌ شرکت در آزمون‌ از روز سه‌شنبه، ۲۴ مرداد برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان‌ آزمون‌ فوق برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین‌شده به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده، شماره سریال و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین‌شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلب به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام کند.

این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی عضویت داشته باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده‌اند، با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین