با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
زمان رونمایی احتمالی گلکسی رینگ سامسونگ مشخص شد
عکس : گلکسی رینگ سامسونگ
.

در حالی‌که شایعات زیادی درباره زمان رونمایی گلکسی رینگ سامسونگ وجود دارد، طبق گزارش جدید وب‌سایت The Elec، این حلقه هوشمند در سه ماهه سوم 2024 یا سه ماهه اول 2025 رونمایی خواهد شد. طبق شایعات قبلی، این حلقه قرار بود در ژانویه 2024 به همراه سری گلکسی S24 به طور رسمی معرفی شود.

این وب‌سایت ادعا کرده طراحی گلکسی رینگ سامسونگ هنوز نهایی نشده است. این حلقه در مرحله فعلی فقط از چندین قابلیت پشتیبانی می‌کند و همچنین اندازه بسیار بزرگی دارد. انتظار می‌رود سامسونگ اندازه گلکسی رینگ را کاهش دهد و در عین‌حال قابلیت‌های بیشتری به آن اضافه کند.به‌گفته The Elec، گلکسی رینگ تنها در یک سایز عرضه نخواهد شد، بلکه سامسونگ روی یک مدل گلکسی رینگ با چهار سایز مختلف کار می‌کند. این شرکت همچنین برای توسعه حلقه هوشمند خود با چندین شرکت از جمله Doosung Tech و Korea Seongjeon همکاری می‌کند.

این وب‌سایت ادعا کرده که سامسونگ قصد دارد گلکسی رینگ را در سه ماهه سوم سال 2024 در کنار گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 معرفی کند. البته این اتفاق تنها در صورتی امکان‌پذیر است که سامسونگ برای دریافت گواهینامه پزشکی گلکسی رینگ که ممکن است ماه‌ها طول بکشد اقدام نکند. اگر سامسونگ چنین کاری انجام بدهد، معرفی آن ممکن است تا سه ماهه اول 2025 به تعویق بیفتد.

این وب‌سایت همچنین گفته است که سامسونگ در حال بررسی امکان کار کردن گلکسی رینگ با دستگاه‌های واقعیت توسعه‌یافته و واقعیت ترکیبی است.

در هرحال باید منتظر بمانیم و ببینیم زمان رونمایی احتمالی گلکسی رینگ سامسونگ کی خواهد بود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین