با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ایموجی‌های جدید به‌زودی از راه می‌رسند: از تکان دادن سر تا قارچ قهوه‌ای
عکس : ایموجی‌های جدید
.

براساس گزارش منتشر شده از سوی « ایموجی‌ پدیا»، این ایموجی‌ ها شامل طرح‌های مختلفی ازجمله تکان دادن سر به‌صورت افقی، تکان دادن سر به‌صورت عمودی، ققنوس، قارچ قهوه‌ای و زنجیر پاره‌شده است که می‌تواند مورد توجه کاربران قرار گیرد. در بین طرح‌های جدید، ایموجی‌ هایی از اعضای خانواده و همچنین طرح‌های جدیدی از فردی که روی ویلچیر نشسته است نیز دیده می‌شود که با طرح‌های ایموجی قبلی تفاوت‌هایی دارد.

تمامی طرح‌ها در وب‌سایت ایموجی‌ پدیا  فهرست شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت مربوطه، فهرست ایموجی‌ های جدید را مشاهده کنند.وب‌سایت ایموجی‌پدیا، ایموجی‌های جدید را فهرست کرد

همان‌طور که گفته شد ایموجی‌های جدیدی در راه هستند که می‌توانند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کنند. به‌نظر می‌رسد ایموجی ققنوس بتواند یکی از محبوب‌ترین آنها باشد. شاید هم ایموجی سر تکان دادن در بین ایموجی‌های جدید از محبوبیت بیشتری برخوردار شود. البته باید این موضوع را درنظر گرفت که وقتی ایموجی‌های جدید معرفی می‌شوند، گاهی ماه‌ها طول می‌کشد تا شرکت‌هایی مانند اپل و مایکروسافت از آنها پشتیبانی کنند. در نتیجه کاربران باید منتظر بمانند تا شرکت‌های تولید کننده موبایل از ایموجی‌های جدید پشتیبانی کنند.

همچنین باید درنظر گرفت که هنوز زمان انتشار ایموجی‌های جدید به‌صورت رسمی مشخص نشده است و باید دید این طرح‌های جدید چه زمانی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و کدام‌ یک می‌تواند بیشتر توسط کاربران مورد استفاده قرار گیرد.

باتوجه به تصاویر منتشر شده از ایموجی‌های جدید، به نظر شما کدام‌یک از بقیه محبوب‌تر می‌شود و اگر شما بخواهید از بین این ایموجی‌ها یکی را بیشتر از بقیه استفاده کنید، کدام گزینه را انتخاب می‌کنید. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین