با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شمارش معکوس برای عرضه Threads، رقیب توییتر آغاز شد!
عکس : اپلیکیشن Threads
.

اواخر هفته جاری شرکت متا قصد دارد تا اپلیکیشن جدید خود با نام T hreads را به صورت رسمی در اختیار کاربران قرار دهد و از همین حالا، وب سایت این اپلیکیشن به همراه لندینگ پیجی که شمارش معکوس در آن قرار گرفته، شروع به کار کرده است.

همان طور که مستحضر هستید، در روزهای گذشته تغییرات جدیدی توسط ایلان ماسک روی توییتر اعلام شد و همین موضوع، موجی از نارضایتی را میان کاربران این شبکه اجتماعی ایجاد کرد. همین موضوع باعث شد تا کمپانی متا تلاش بیشتری برای توسعه اپلیکیشن T hreads به خرج داده و روند عرضه آن را تسریع بخشند.

با تلاش‌های تیم 9to5Google، آن‌ها موفق شدند تا به وب سایت اصلی این اپلیکیشن دسترسی پیدا کنند. به این ترتیب ششم جولای مصادف با ۱۵ تیر ماه می‌توانیم منتظر عرضه رسمی اپلیکیشن T hreads در اپ استور برای دارندگان آیفون‌ها باشیم. افرادی که از محصولات اندرویدی استفاده می‌کنند، باید زمان بیشتری را برای عرضه این اپلیکیشن منتظر بمانند.

البته بسته به دیوایسی که برای باز کردن وب سایت این اپلیکیشن از آن استفاده می‌کنید، تجربه متفاوتی خواهید داشت. اگر به کمک یک محصول اندرویدی به این وب سایت مراجعه کنید، عبارت Coming soon for Android را مشاهده خواهید کرد؛ اما استفاده کنندگان از گجت‌های مبتنی بر آی او اس با دکمه‌ای که به اپ استور ارجاع داده می‌شود، روبرو می‌شوند. به این ترتیب شما می‌توانید این اپلیکیشن را پیش سفارش کنید تا به محض عرضه رسمی، ‌باخبر شده و بتوانید آن را دانلود کنید.در زمان نگارش این مطلب، ۲ روز و ۷ ساعت و ۷ دقیقه تا زمان عرضه رسمی اپلیکیشن Threads زمان باقی است.

چندی پیش نسخه‌ای از این اپلیکیشن در پلی استور گوگل منتشر شد و افرادی نیز به سرعت توانستند آن را دانلود کنند. به این ترتیب برخی ویژگی‌های کلیدی آن را با هم مرور خواهیم کرد.

اگر شخصی را در اینستاگرام فالو کرده باشید، به این معنی نیست که او در Threads نیز توسط شما فالو شده است. اما می‌توانید سوییچ مربوطه را فعال کرده و این اتفاق به صورت خودکار روی دهد. همچنین اگر پیج اینستاگرام شما به صورت عمومی بوده، اما در Threads به صورت پرایوت اقدام به فعالیت کنید، شخصی که در اینستاگرام شما را فالو کرده نمی‌تواند محتوای پیج شما در Threads را مشاهده کند.

پروفایل شما در Threads به صورت کامل به اینستاگرام وابسته است. به این ترتیب نام کاربری و نامی که روی پیج شما نمایش داده می‌شود،‌یکسان خواهد بود و تصویر پروفایل هم از آن‌جا برداشته می‌شود. همچنین اگر شخصی را در اینستاگرام بلاک کرده باشید، به صورت خودکار در اپلیکیشن Threads نیز بلاک خواهد بود!

در نهایت توسعه‌دهندگان 9to5Google همچنین متوجه شده‌اند که این اپلیکیشن به نسخه وب نیز مجهز خواهد بود و نام کاربری شما در لینک‌های مرتبط با پروفایل،‌ دقیقا همانند اینستاگرام بوده و پس از عبارت threads.net می‌توانید شاهد نام کاربری خود باشید و به این ترتیب می‌توانید آدرس پیج خود را به راحتی در اختیار دیگران قرار دهید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین