با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
عینک شنای هوشمند فرم برای سال 2024 اصلاح می‌شود
عکس : عینک شنای هوشمند
.

اسمارت Swim 2 کوچک‌تر، سبک‌تر و کارآمدتر از مدل قبلی خود است. اسمارت سوییم عینک شنا یی فانتزی با یک جعبه بزرگ متصل به یک فرورفتگی چشمی و یک کریستال در لنز مربوطه است. با استفاده از آن، می توانید آمار خود را مانند ضربان قلب، مسافت، زمان شنا و موارد دیگر را ببینید.به گزارش سرویس اخبار فناوری ورزشی سایت شات ایکس و به نقل از ایتنا ر سال 2019، کمپانی Form عینکی با نمایشگر داخلی معرفی کرد که داده‌های کاربر هنگام شنا کردن را نشان می‌دهد. اسمارت Swim 2 کوچک‌تر، سبک‌تر و کارآمدتر از مدل قبلی خود است. اسمارت سوییم عینک شنایی فانتزی با یک جعبه بزرگ متصل به یک فرورفتگی چشمی و یک کریستال در لنز مربوطه است. با استفاده از آن، می توانید آمار خود را مانند ضربان قلب، مسافت، زمان شنا و موارد دیگر را ببینید.

بسیاری از قابلیت‌های نسخه اولیه عینک شنای این کمپانی به Swim 2 نیز منتقل شده است، از جمله رابط کاربری دو دکمه، وضوح صفحه نمایش (72 x 40) و بسیاری از ویژگی‌های دیگر. اضافه شدن سنسور ضربان قلب (که به گفته شرکت Form برای بهتر کارکردن در آب بهینه سازی شده است)، عمر باتری را از 16 ساعت به 12 ساعت کاهش داده است. البته که این کاهش عمر باتری، برای مصرف عادی و روزمره آزاردهنده نیست. راحتی و تناسب نیز با تسمه‌های بلندتر و قابل تنظیم و طیف وسیع‌تری از پل‌های بینی قابل تعویض نیز کار شده است.

برای استفاده از آن، هنگامی که اپلیکیشن مربوطه را دانلود کردید و آن را با عینک خود هماهنگ کردید، می‌توانید با فشار دکمه پاور آن را روشن کنید و با دکمه دیگر در منوی گزینه‌ها بچرخید. می‌توانید استخر، آب‌های آزاد یا آبگرم را انتخاب کنید. پس از انتخاب طول استخر از فهرستی از گزینه‌های استاندارد، عینک حرکات شما را ردیابی می‌کند.

عینک شنای هوشمند فرم
عکس : عینک شنای هوشمند فرم

عملکرد و استفاده عینک نسبت به نسل قبل تغییر نکرده است. تنها تفاوت‌ها این است که ضربان قلب خود را روی نمایشگر می‌بینید. همچنین نشانگرهایی که مرتب‌تر و بروزتر به شما نشان می‌دهند چه زمانی در حال شنا و یا استراحت هستید.

همچنین یک مغناطیس‌سنج در جعبه عینک وجود دارد که می‌تواند به عنوان یک قطب‌نما عمل کند، و هنگام شنا جهت مستقیم را نشان می‌دهد. هنگامی که فعال می‌شود، نیمه پایینی نمایشگر به قطب‌نما تبدیل می‌شود. این قابلیت بیشتر برای شناگران آب‌های آزاد طراحی شده است.

HeadCoach پاییز گذشته بر روی عینک‌های نسل اول عرضه شد. این سیستم به عناصر مختلف فرم شما نگاه می‌کند، مانند گام و چرخش سرتان، و اینکه با چه سرعتی سرتان را به طرفین می‌چرخانید تا نفس بکشید. سپس برای هر یک از این جنبه‌ها، با درس‌های ویدیویی و پیشنهادهایی برای بهتر شدن، امتیاز به شما می‌دهد. سپس می‌توانید برای دفعه بعد که به استخر می‌روید، این پیشنهادها را روی عینک‌های خود قرار دهید، تا بتوانید درک درستی از کاری که انجام می‌دهید و چگونگی بهبود اوضاع را به دست آورید.Swim 2 ساخته کمپانی Form با قیمت 249 دلار در ایالات متحده و 339 دلار در کانادا در دسترس است. مدل قبلی آن با قیمت 179 دلار به فروش می‌رسد و یک انتخاب ورود مقرون به صرفه تر را برای شناگران احتمالی محتاط ارائه می‌دهد.عینک شنای هوشمند اسمارت Swim 2
عکس : عینک شنای هوشمند اسمارت Swim 2

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین