با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آزمون مقاومت وان پلاس پد دربرابر فشار، تیغ و شعله + ویدیو
عکس : آزمون مقاومت وان پلاس پد
.
وان پلاس اولین تبلت اندرویدی خود را با نام وان پلاس پد در بهمن‌ماه سال گذشته معرفی کرد. حالا زک از کانال یوتیوبی JerryRigEverything ویدیویی از آزمون مقاومت وان پلاس پد منتشر کرده که آن را تحت تست‌های مختلف فشار، تیغ و شعله نشان می‌ذهذ. این تبلت به‌خوبی توانسته خراش، خمش و حرارت را تحمل کند.ویدیوی JerryRigEverything، تست دوام وان پلاس پد را با قلم OnePlus Stylo شروع می‌کند. این استایلوس دارای برخی قابلیت‌های استاندارد مثل سیم‌پیچ‌های مسی برای شارژ بی‌سیم و یک باتری واقعی است. در ادامه، تست خراش روی وان پلاس پد انجام می‌شود. این تبلت می‌تواند تا سطح ۶ خراشیدگی را تحمل کند و در سطح ۷ خراش‌های عمیقی بر می‌دارد که یک نتیجه استاندارد محسوب می‌شود. اگر نمایشگر دستگاه شما به جای شیشه با یاقوت کبود محافظت شده باشد بیشترین دوام را خواهد داشت.
در مرحله بعدی این آزمون مقاومت تست شعله انجام می‌شود که وان پلاس پد آن را با موفقیت آن را پشت سر می‌گذارد. اما وان پلاس پد بهترین عملکرد خود را در تست خمش نشان می‌هد. همان‌طور که می‌دانید، باریکی یک دستگاه همیشه یک مزیت محسوب نمی‌شود بلکه آنچه مهم‌تر است یکپارچکی ساختاری آن است. ما در تست‌های قبلی دیده‌ایم که نمایشگر یک تبلت یا گوشی می‌تواند نقطه ضعف آن باشد و قاب‌ها تحت فشار می‌توانند بشکنند. این اتفاق به‌ویژه در مدل‌های آیپد اپل بیشتر رخ داده است.

با این‌حال، وان پلاس پد از متریال کاملا مستحکمی ساخته شده که آن را در تست خمش مقاوم می‌کند. JerryRigEverything این تبلت را تحت آزمون خمش شدیدی قرار داده و همان‌طور که می‌بینید با موفقیت آن را پشت‌سر می‌گذارد.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین