با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آپدیت جدید تلگرام با قابلیت شخصی‌سازی کانال منتشر شد
عکس : آپدیت جدید تلگرام

جدیدترین آپدیت تلگرام به مناسبت کریسمس از راه رسید. در به‌روزرسانی جدید تلگرام قابلیت‌هایی مانند شخصی‌سازی کانال ، ری‌پست پیام‌های کانال‌ها در استوری و هدیه‌دادن حساب تلگرام پریمیوم به چندین نفر وجود دارد.

ویژگی‌های جدیدترین آپدیت تلگرام

در ادامه نگاهی به قابلیت‌های به‌روزرسانی جدید تلگرام داریم.

شخصی‌سازی ظاهر کانال

آپدیت جدید تلگرام قابلیت شخصی‌سازی ظاهر کانال‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای دسترسی به این ویژگی باید با استفاده از بوست کاربران یا اعطای جوایز سطح کانال را افزایش دهید.

علاوه بر تغییر رنگ پیام‌ها، ادمین کانال‌ها می‌توانند برای کاور پروفایل یک رنگ و لوگو، ایموجی استاتوس و تصویر پس‌زمینه انتخاب کنند.

برای ایموجی استاتوس،‌ کانال‌ها می‌توانند یکی از هزاران ایموجی ساخته‌شده توسط هنرمندان تلگرام استفاده کنند. برای شخصی‌سازی ظاهر کانال باید به تنظیمات و سپس Appearance مراجعه کنید.

اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌ها

با به‌روزرسانی جدید تلگرام می‌توانید پست‌های کانال‌ها را استوری کنید. شما می‌توانید اندازه و موقعیت پست‌ها را تغییر دهید و کاربران با لمس آن‌ها، مستقیماً به کانال هدایت می‌شوند.

قابلیت ری‌پست از انواع پیا‌م ازجمله تصاویر، فایل‌ها، صدا و ویدیو پشتیبانی می‌کند. در آینده ویژگی‌های بیشتری مانند امکان برگزاری نظرسنجی به ری‌پست‌ها اضافه خواهد شد.

هدیه‌های پریمیوم و شخصی‌سازی جوایز

یکی دیگر از ویژگی‌های آپدیت جدید تلگرام، امکان هدیه‌دادن سرویس پریمیوم به چندین کاربر است. در تنظیمات بخش جدیدی به نام «Gift Premium» قرار گرفته که از طریق آن می‌توانید سرویس پریمیوم را به حداکثر 10 نفر هدیه دهید.علاوه‌براین، می‌توانید جوایز بیشتری برای کاربران درنظر بگیرید و همچنین برای شفاف‌سازی لیست برندگان را به نمایش بگذارید.

مشاهده آمار ری‌پست‌ها

کاربران می‌توانند در به‌روزرسانی جدید تلگرام بازدیدکنندگان استوری‌های خود را ببینند. علاوه‌براین، کاربران و ادمین‌ها به افرادی که پست‌های آن‌ها را ری‌پست کرده‌اند، دسترسی پیدا می‌کنند.

برش و حذف پس‌زمینه تصاویر در استوری‌ها

درنهایت با امکان افزودن تصاویر به استوری‌ها در جدیدترین آپدیت تلگرام روبه‌رو هستیم. علاوه بر امکان افزودن تصاویر، می‌توانید پس‌زمینه آن‌ها را هم حذف کنید تا استوری‌ها جذاب‌تر شوند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین