با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
.
ایلان ماسک: نسل بعدی خودرو تسلا رودستر می‌تواند پرواز کند
عکس : تسلا رودستر

« ایلان ماسک » ادعا کرده نسل بعدی خودرو رودستر ( Roadster ) تسلا که همیشه قرار است «سال آینده عرضه شود»، می‌تواند پرواز کند.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو ماسک در پاسخ به یکی از کاربران ایکس که از نبود خودروهای پرنده و تمرکز روی ابرکامپیوترها، پوشش جهانی اینترنت و ماشین‌هایی که می‌توانند فکر کنند، شکایت کرده بود، بدون اشاره به جزئیات بیشتری نوشت: «تسلا رودستر جدید می‌تواند پرواز کند.» ماسک پیش‌ازاین نیز درمورد نسخه به‌روزشده تسلا رودستر گفته بود به چیزی با نام «بسته اسپیس ایکس» (SpaceX package) مجهز خواهد شد. با این سیستم، رودستر جدید احتمالاً به پیشرانه‌های هوای سرد مجهز می‌شود که از نظر تئوری می‌تواند قابلیت پرواز‌ خود یا بهتر است بگوییم شناور شدن آن در مسافت‌های کوتاه را فراهم کند.

تولید نسل بعدی تسلا رودستر

تسلا رودستر
عکس : تسلا رودستر

نمونه اولیه نسل بعدی تسلا رودستر اولین‌ بار 2017 نمایش داده شد و قرار بود 2020 به مرحله تولید برسد اما از آن زمان، این پروژه سال به سال عقب افتاده است. همین امر باعث‌شده زمان عرضه رود‌ستر به شوخی تبدیل شود و باوجود وعده‌های تسلا، شک و تردیدهایی برای عرضه آن به بازار وجود داشته باشد.

اوایل سال جاری، ماسک با اظهارات جدیدش درمورد نسل بعدی تسلا رودستر ، امیدها را برای تولید و عرضه این خودرو زنده نگه داشت. ایلان ماسک در آن زمان گفته بود تسلا نسخه به‌روزشده و بسیار موردنیاز از نسل بعدی رود‌ستر را رونمایی خواهد کرد. این خودرو 2025 به بازار خواهد آمد.

از آن زمان، اطلاعات جدیدی درمورد این خودرو منتشر نشده است و در جلسه سهام‌داران تسلا نیز صحبتی درباره‌اش نشده است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین