با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تویوتا فورانر ۲۰۲۴ هدیه خودروساز ژاپنی برای آفرودبازها
عکس : تویوتا فورانر
.

تویوتا از مدل جدید فورانر پرده برداشت. این شاسی بلند آفرود ی اکنون در مدل ۲۰۲۴ از امکانات استاندارد بیشتری بهره می‌برد و مشتریان نیز می‌توانند این مدل را در رنگ‌های بدنه جدیدی سفارش دهد. در ادامه در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با مشخصات و امکانات تویوتا فورانر ۲۰۲۴ آشننا خواهیم شد.

مشخصات تویوتا فورانر ۲۰۲۴مشتریان همانند قبل می‌توانند تویوتا فورانر ۲۰۲۴ را در مدل‌های SR۵، SR۵ پریمیوم، TRD اسپرت، TRD آفرود، TRD آفرود پریمیوم، لیمیتد و TRD پرو خریداری کنند. تمام این مدل‌ها به یک موتور ۴ لیتری V۶ مجهز شدند که می‌تواند قدرتی برابر با ۲۷۰ اسب بخار و گشتاور ۳۷۷ نیوتن‌متر را به تولید برساند.

<strong><strong>تویوتا</strong> فورانر</strong> 2024

مشتریان اکنون می‌توانند مدل ۲۰۲۴ فورانر را در دو رنگک جدید یعنی آندرگراند و ترا سفارش دهند که البته رنگ ترا فقط برای تیپ TRD پرو قابل سفارش است. این رنگ جدید با رینگ‌های آلیاژی مشکی TRD هماهنگی مناسبی دارد. ضمن اینکه رینگ‌های این خودرو نیز از لاستیک‌های نیتو ترا گراپلر نیز بهره می‌برند.

تیپ TRD پرو به عنوان آفرودی‌ترین تیپ تویوتا فورانر ۲۰۲۴ محسوب می‌شود که این خودروساز ژاپنی برای آن کمک‌فنرهای فاکس را در نظر گرفته تا بتواند در مسیرهای ناهموار عملکرد بهینه‌ای را داشته باشد. از سایر ویژگی‌های این نسخه می‌توان به باربند TRD ، نوشتهه قرمز رنگ TRD و صفحه محافظ آلومینیومی با ضخامت ۳.۵ سانتی‌متری اشاره کرد.

<strong><strong>تویوتا</strong> فورانر</strong> 2024

برای تیپ TRD نیز امکان سفارش سیستم تعلیق پویای تویوتا فراهم شده که در سرعت‌های پایین با ارائه بازه حرکتی بیشتر به چرخ‌ها باعث عملکرد بهتر آن در آفرود خواهد شد. البته تیپ TRD اسپرت این خودرو روی جاده تمرکز داشته و به همین دلیل به کمک سیستم تعلیق متفاوت خود می‌تواند در جاده هندلینگ خوبی را ارئه دهد.

<strong><strong>تویوتا</strong> فورانر</strong> 2024

تویوتا برای تمام تیپ‌های مدل ۲۰۲۴ فورانر به شکل استاندارد پکیج ایمنی Safety Sense خود را ارائه کرده که سیستم‌های کمک راننده متعددی نظیر کروز کنترل راداری پویا، نوربالای خودکار، هشدار خروج از خط و سیستم تشخیص عابر پیاده را شامل می‌شود. در حال حاضر مشخص نشده این خودرو با چه قیمتی و در چه زمانی روانه بازار خواهد شد.

۲۲۷۲۲۷

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین