با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط ثبت نام غیرحضوری دانشجویان مهمان دانشگاه علامه‌ طباطبائی
عکس : ثبت نام غیرحضوری دانشجویان مهمان دانشگاه علامه‌ طباطبائی
.

معاونت آموزشی دانشگاه علامه‌طباطبائی شرایط ثبت نام غیرحضوری دانشجویان مهمان خارج از این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، معاونت آموزشی دانشگاه علامه‌طباطبائی «شیوه نامه» و «راهنمای فرایند ثبت نام غیرحضوری دانشجویان مهمان خارج از دانشگاه» را منتشر کرد. بر این اساس ثبت نام غیرحضوری دانشجویان مهمان خارج از دانشگاه در چهار مرحله و در سامانه گلستان به آدرس https://ems.atu.ac.ir انجام می‌شود.متقاضیانی که در ترم‌های گذشته در دانشگاه علامه‌طباطبائی مهمان بوده‌اند و شماره دانشجویی دارند نیازی به ثبت نام در سامانه ندارند و با معرفی‌نامه میهمانی تایید شده پس از تایید و امضای رئیس آموزش دانشکده مقصد، با توجه به مقطع تحصیلی خود، به کارشناس مربوطه در معاونت آموزشی(ساختمان بهشتی) مراجعه کنند.

همچنین دانشجویان متقاضی مهمان دانشگاه علامه‌طباطبائی ترم کامل که در کمیسیون موارد خاص دانشگاه با مهمانی ایشان موافقت شده است، باید فرم واحدهای انتخابی دانشگاه مبدا را در سامانه بارگذاری کنند.

بر این اساس مدارک بارگذاری شده ثبت نام غیرحضوری دانشجویان مهمان خارج از دانشگاه علامه‌طباطبائی باید خوانا، واضح و بصورت کامل اسکن شود و انتخاب واحد دانشجویان متقاضی مهمان توسط دانشکده مقصد انجام می‌شود.

متقاضیان فوق پس از تایید و ثبت واحد ها در سامانه گلستان، متقاضی مهمان با شناسه کاربری و گذر واژه ای که در مرحله اول دریافت نموده است وارد سامانه شده و نسبت به پرداخت شهریه اقدام کند. همچنین در صورت پرداخت شهریه و عدم بدهی، متقاضی می تواند پرینت گواهی ثبت نام غیر حضوری خود را از گزارش ۳۶۲۱ دریافت و در کلاس ها شرکت کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین