با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی
عکس : تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی

مهلت ثبت‌نام آزمون دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی تمدید شد.

به گزارش ایسنا، فرصت مجدد ثبت‌نام در آزمون دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی از روز دوشنبه ۱۵ آبان آغاز می‌شود و در روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه به پایان می‌رسد. تقویم آزموهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیانگر این است، مرحله کتبی این آزمون در روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه برگزار می‌شود.

یک روز پس از برگزاری آزمون کتبی، فرایند برگزاری مرحله شفاهی آغاز می‌شود. بر این اساس، زمان برگزاری آزمون مرحله شفاهی در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ آذر ماه است.

داوطلبان واجد شرایط که دوره دستیاری را طبق مقررات به پایان رسانده‌اند، فرصت دارند در مهلت مجددی که توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کنند. ثبت‌نام در این آزمون به صورت اینترنتی است و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می‌شود.

داوطلبان برای ثبت‌نام در این آزمون می‌بایست در سامانه توزیع نیروی انسانی، تعهدات و خدمات قانونی ثبت‌نام کنند.

هزینه ثبت‌نام آزمون برای افرادی که برای نخستین بار در آزمون شرکت می‌کنند ۳۲۰ هزار تومان است. همچنین افرادی که برای دومین بار در آزمون شرکت می‌کنند، می‌بایست ۶۴۰ هزار تومان به عنوان حق ثبت‌نام پرداخت کنند.

هزینه ثبت‌نام افرادی که برای سومین بار و یا دفعات بیشتر در آزمون دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی شرکت می‌کنند یک میلیون و ۲۸۰ هزار تومان است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین