با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
فراموشی رمز سایت سنجش برای کنکور 1403
عکس : کنکور 1403
.

با نزدیک شدن به روز کنکور همه داوطلبان کنکور برای مراجعه به سایت سنجش و دریافت کارت ورود به جلسه اقدام می کنند.

یکی از مواردی که بسیار اتفاق می افتد این است که داوطلب نام کاربری یا رمز عبور خود را گم کندبه گزارش سرویس اخبار علمی سایت شات ایکس و به نقل از شات ایکس برای حل این مشکل همانطور که در خبر آموزش تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۳ گفته شده بود مراحل زیر را طی کی کنیم :نحوه بازیابی رمز یا پسورد سایت سازمان سنجش به دو روش امکان پذیر است:روش اول:

مراجعه به سایت سنجش و انجام مراحل بازیابی رمزروش دوم:

برای بازیابی رمز از طریق تلفن ثابت بدون شماره‌گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس حاصل کنید. کارشناسان سامانه صدای مشاور مراحل بازیابی رمز را برای شما انجام می‌دهند.نحوه بازیابی پسورد سایت سازمان سنجش برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۳

۱- وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.

۲- از سمت پایین صفحه اصلی سایت سازمان سنجش، روی عبارت پاسخگویی و ارتباط با سازمان کلیک کنید.

۳- گزینه دریافت شماره پرونده و بازیابی کد پیگیری کنکور سراسری را انتخاب کنید.

۴- با کلیک روی لینک دریافت شماره پرونده و کد پیگیری کنکور سراسری، صفحه‌ای با عنوان سیستم ارسال درخواست را مشاهده می‌کنید.

۵- برای در خواست بازیابی رمز عبور روی دکمه ورود به سامانه کلیک کنید. سپس روی عبارت نام کاربری یا رمز عبور را فراموش نموده‌ام کلیک کنید.

۶- ایمیل (پست الکترونیکی شخصیتان) را را وارد کرده یا کد ملی خود را وارد کنید. روی دکمه ارسال کلیک کنید و منتظر دریافت مجدد رمز عبور فراموش شده خود در سایت سنجش باشید.

پاسخ درخواست کاربران ۲۴ الی ۷۲ ساعت پس از ثبت، ارسال می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین