با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
نحوه پرینت و رفع نقص کارت شرکت در نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳
عکس : نحوه پرینت و رفع نقص کارت شرکت در نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳

آزمون سراسری نوبت دوم سال ۱۴۰۳ در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه، بیست‌ویکم تیر، هنر و زبان‌های خارجی عصر همان روز و گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه، بیست‌ودوم تیر برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار علمی سایت شات ایکس و به نقل از ایمنا گام اول ورود به سامانه آزمون سراسری در درگاه سازمان ملی سنجش و نظارت بر ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی sanjesh.org است. داوطلبان باید سپس در گام دوم با درج کد ملی، شناسه یکتا و رمز عبور عکس، اطلاعات ثبت‌نامی و سایر موارد را ابتدا با دقت کنترل و در صورت درست بودن کارت خود را چاپ کنند.

در صورتی که اطلاعات ثبت‌نامی داوطلب کامل نبود یا نقص در آن وجود داشت، داوطلب نباید کارت خود را پرینت بگیرد و باید به سیستم پاسخگویی سازمان ملی سنجش به نشانی request.samjesh.org مراجعه کند.

همچنین در صورت مغایرت در اطلاعات شناسنامه‌ای باید از اداره ثبت احوال منطقه سکونت متقاضی پیگیری شود. در صورت مغایرت در بند معلولیت باید به نماینده سازمان ملی سنجش مستقر در حوزه مربوطه از چهارشنبه، بیستم تیر از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و از ۱۴ تا ۱۸ مراجعه شود.

همچنین در صورت مغایرت در بند سهمیه ثبت‌نامی داوطلب باید سهمیه را در درگاه سازمان ملی سنجش از تاریخ هفدهم تا بیست‌ودوم تیر ثبت و در صورت مغایرت در اطلاعات تحصیلی نیز این مغایرت در درگاه سازمان ملی سنجش در همین زمان رفع شود. اگر کارت داوطلبی عکس نداشت باید روز چهارشنبه، بیستم تیر با دو قطعه عکس و کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار معتبر به نماینده سازمان ملی سنجش مستقر در حوزه مربوطه مراجعه کند.

قرار بود نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳، هفتم و هشتم تیر برگزار شود که پس از شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان وی در حادثه سقوط بالگرد در تاریخ یکشنبه (سی‌ام اردیبهشت) و با توجه به برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در تاریخ هشتم تیر، برگزاری آزمون مذکور به روزهای بیست‌ویکم و بیست‌ودوم تیر ۱۴۰۳ موکول شد. نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ روزهای پنجشنبه و جمعه، ششم و هفتم اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین