با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
روند توسعه‌ی فیلم Mortal Kombat 2 کاملاً متوقف شده است
عکس : مورتال کومبات
.

با توجه به این مسئله که فیلمبرداری Mortal Kombat 2 قرار بود تا در کشور استرالیا انجام شود؛ هواداران این اثر گمان می‌کردند که آن‌ها از گزند اعتصابات جاری هالیوود در امان خواهند بود؛ اما مطالبات انباشته شده‌ی نویسندگان و بازیگران در تمام جهان تولید آثار سینمایی را با وقفه مواجه کرد.کلیر پالین، یکی از مقامات انجمن نویسندگان استرالیا در اینباره می‌گوید:

پیوستن بازیگران به اعتصاب نویسندگان وضعیت را برای تمام صنعت بسیار بغرنج کرده است؛ اما واقعیت این است که این وضعیت کاملاً قابل اجتناب بود. تمام این اعتصابات نشان می‌دهد که رفتار تهیه‌کنندگان با نیروی محرکه‌ی تولید خلاقیت در آثار سینمایی، یعنی بازیگران و نویسندگان اصلاً مناسب نیست.

در حال حاضر آن‌ها از اعتصابات نسبت به میزان افزایش دستمزد درخواستی اهالی سینما، ضرر مالی بیش‌تری متحمل می‌شوند. الان وقت بها دادن به خلاقیت است. با شروط عادلانه‌ی کار موافقت کنید تا همه‌چیز به روند عادی بازگردد.

فیلم Mortal Kombat 2 به کارگردانی سایمون مک‌کوئید، کارگردان فیلم اول، در دست توسعه قرار دارد. این فیلم ادامه‌دهنده‌ی داستان کول یانگ با بازی لوییس تن در مسابقات مرگبار خواهد بود. فیلمنامه‌ی این اثر به قلم خالق سریال Moon Knight (شوالیه‌ی ماه)، یعنی جرمی اسلیتر نگاشته شده است.

فیلمبرداری Mortal Kombat 2 از ژوئیه‌ی سال جاری آغاز شده بود و تنها پس از مدت کوتاهی به دلیل اعتصابات اهالی سینما متوقف شد. انتظار می‌رود تولید این اثر از سال ۲۰۲۴ از سر گرفته شود.

منبع: Direct

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین