با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ایکس پنگ مونا ۰۳ آماده هجوم به بازار برقی‌ها
عکس : ایکس پنگ مونا ۰۳

اولین تصویر از مدل ایکس پنگ مونا ۰۳ ( XPeng Mona 03 ) که مدل افتتاحیه از زیر برند جدید XPeng محسوب می‌شود، به‌صورت آنلاین منتشر شده و میان علاقه‌مندان به خودروهای الکتریکی هیجان ایجاد کرده است.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از همشهری آنلاین ه نقل از آرنا ای‌وی، در حالی که تصویر تار است، اولین نگاه به طراحی منحصر به فرد چراغ‌های عقب این مدل را ارائه می‌دهد که با جزئیات عقب که قبلاً توسط XPeng در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی شده بود، همخوانی دارد. مدل «مونا ۰۳» نمایانگر ورود استراتژیک ایکس پنگ به بخش خودروهای الکتریکی بازار است، با هدف ارائه آن زیر ۱۹ هزار و ۶۰۰ یورو. این طرح بلندپروازانه از تصاحب کسب و کار خودروهای الکتریکی شرکت Didi Global توسط XPeng ناشی می‌شود که هدف آن بهره‌برداری از تخصص Didi در حمل و نقل اشتراکی و اکوسیستم گسترده آن است.

مونا ۰۳
عکس : مونا ۰۳

هه شیائوپنگ، رئیس و مدیرعامل ایکس پنگ، اعتماد به نفس خود را در پتانسیل مونا برای تبدیل شدن به "محصولی ستاره‌" در بازار خودروهای الکتریکی کلاس A ابراز کرده است. با تمرکز بر قیمت مناسب و ویژگی‌های هوشمند، مدل Mona 03 قصد دارد دسترسی به خودروهای الکتریکی را آسان‌تر کند و آنها را به گزینه‌ای قابل قبول برای طیف گسترده‌تری از مصرف‌کنندگان تبدیل کند.

در حالی که جزئیات مشخصی درباره مدل « مونا ۰۳ » کمیاب است، گزارش‌ها حاکی از آن هستند که این خودرو دارای بردی بیش از ۵۰۰ کیلومتر خواهد بود و از باتری‌های شرکت BYD، یکی از تولیدکنندگان پیشرو باتری در چین، استفاده خواهد کرد.

همکاری استراتژیک با BYD می‌تواند به XPeng کمک کند تا به هدف خود در کاهش هزینه‌های فناوری به میزان ۲۵٪ دست یابد و به این ترتیب، مقرون به صرفه بودن خودروهای الکتریکی خود را افزایش دهد.Mona 03
عکس : Mona 03

انتظار می‌رود مدل Mona 03 در ماه ژوئن به طور رسمی رونمایی شود و فروش و تحویل آن در سه‌ماهه سوم امسال آغاز گردد. زمان‌بندی تهاجمی XPeng نشان‌دهنده عزم این شرکت برای تصاحب سهم قابل توجهی از بازار به سرعت در حال رشد خودروهای الکتریکی است.

رونمایی از مدل Mona 03 لحظه‌ای تعیین‌کننده در مسیر ایکس پنگ به سوی تبدیل شدن به یک بازیگر مهم در عرصه جهانی خودروهای الکتریکی خواهد بود. با گسترش مجموعه محصولات خود به شامل یک مدل بازار انبوه، ایکس پنگ آماده است تا به تسریع پذیرش خودروهای الکتریکی کمک کرده و به آینده‌ای پایدارتر در حوزه حمل و نقل بپردازد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین