با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سامسونگ گلکسی S24 را در نزدیکی مقر اپل رونمایی می‌کند
عکس : گلکسی S24
.

به نظر می‌رسد سامسونگ محل رویداد بعدی گلکسی آنپکد ( Galaxy Unpacked ) خود را برای معرفی گوشی‌های گلکسی S24 ، گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا انتخاب کرده است. این گوشی‌ها ظاهرا در نزدیکی مقر مرکزی اپل معرفی خواهند شد.

به گزارش Sedaily، سامسونگ مکان رویداد بعدی گلکسی آنپکد خود را تعیین کرده است. این شرکت اخیرا سری گلکسی زد فولد 5، گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی واچ 6 را بعد از سال‌ها در کره جنوبی معرفی کرد. به‌لحاظ تاریخی، سامسونگ معمولا دستگاه‌های جدید خود را ابتدا در آمریکا رونمایی می‌کند؛ مثل گلکسی نوت 9 در نیویورک.حالا طبق گزارش‌ امروز، سامسونگ جهت برگزاری رویداد بعدی آنپکد خود به سان‌فرانسیسکو خواهد رفت و انتظار می‌رود که در آنجا سری گلکسی S24 را در سه مدل معرفی کند. ابن رویداد در نزدیکی مقر اپل برگزار خواهد شد که کمتر از یک ساعت با آنجا فاصله دارد. البته سامسونگ هنوز به طور رسمی این موضوع را تائید نکرده، اما Sedaily ادعاهای خود را بر اساس اظهارات منابع ناشناس مطرح کرده است.

این وب‌سایت تاریخ دقیقی برای رویداد بعدی آنپکد سامسونگ ذکر نکرده است. با این حال، اطلاعات اولیه نشان می‌دهند که این شرکت قصد دارد در ژانویه 2024 (اواخر دی‌ماه) سری گلکسی S24 را معرفی کند، یعنی کمتر از یک سال پس از معرفی سری گلکسی S23.

کوالکام نیز قرار است در هفته‌های آینده تراشه اسنپ‌دراگون 8 نسل 3 را رونمایی کند که احتمالا در داخل مدل‌های گلکسی S24 استفاده خواهد شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین