با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
برنامه مایکروسافت برای رونمایی‌های مشابه معرفی GoldenEye پیش از شوکیس بزرگ
عکس :
.
بااینکه مایکروسافت اکثر معرفی‌های بزرگ خود را برای شوکیس تابستانی نگه داشته، اما برای ماه‌های قبل از آن هم معرفی‌هایی تدارک دیده است.


مایکروسافت و بتسدا در حال کار روی شوکیس بازی Starfield هستند و یک شوکیس ایکس باکس هم برای ماه ژوئن برنامه‌ریزی شده؛ بدین معنا که ردموندی‌ها معرفی‌های بزرگ متعددی برای ماه‌های پیش‌رو دارند. اما ظاهرا این پایان کار نیست و باوجود اینکه مایکروسافت اکثر معرفی‌های بزرگ خود را برای شوکیس نامبرده نگه داشته، این شرکت علاقه دارد برخی معرفی‌های با مقیاس کوچک‌تر برای ماه‌های منتهی به این شوکیس داشته باشد.

این ادعای فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس است که به‌تازگی با کانال یوتیوب XboxOn صحبت کرد. او گفته مایکروسافت بیشتر معرفی‌هایش را برای شوکیس ژوئن نگه می‌دارد، اما قبل از آن معرفی‌های دیگری شبیه‌به «معرفی ریمستر GoldenEye 007 برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و نینتندو سوییچ» خواهد داشت.

اسپنسر گفت: «بسیاری از تمرکز ما اکنون روی شوکیس ژوئن است. اما اخباری هم وجود دارند که اعلام خواهند شد؛ مانند کاری که با معرفی GoldenEye انجام دادیم و فکر می‌کنم معرفی‌های مشابه آن خواهیم داشت». مشخص نیست این صحبت دقیقا به چه معنا است. احتمال دارد اسپنسر به معرفی‌های ریمسترها یا عرضه دوباره بازی‌هایی که قبلا منتشر شدند، اشاره داشته باشد.

اینکه این مورد شامل ویدئوگیم‌های کلاسیک قدیمی دیگری شبیه GoldenEye خواهد بود، بهترین حدس است. اما به‌هرحال باید منتظر معرفی رسمی بمانیم. قبل از شوکیس ژوئن مایکروسافت این شرکت حداقل دو بازی بزرگ Redfall و Minecraft Legends را عرضه خواهد کرد. همچنین قرار است بازی Forza Motorsport هم طی همین سال میلادی عرضه شود.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین