با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
Creative Assembly روی ساخت یک آیپی بزرگ در سبک RTS کار می‌کند
عکس : Creative Assembly روی ساخت یک آیپی بزرگ در سبک RTS کار می‌کند

طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، ظاهراً استودیوی Creative Assembly ، سازنده‌ی سری بازی‌های Total War، در حال حاضر روی ساخت یک بازی جدید در سبک RTS بر اساس یک آیپی بزرگ کار می‌کند.

جف گراب (Jeff Grubb)، ژورنالیست مطرح صنعت بازی، در جدیدترین قسمت از پادکست Game Mess Mornings به این موضوع اشاره کرد که Creative Assembly در حال توسعه‌ی یک بازی در سبک RTS است و این استودیو در سال‌های آینده با یک آیپی بزرگ کار خواهد کرد.

گراب نام این آیپی را ذکر نکرده است و می‌خواهد به صورت ۱۰۰% از آن مطمئن شود. وی همچنین افزود که به نظر می‌رسد استودیوی Creative Assembly در آینده در سبک RTS باقی خواهد ماند.

استودیوی Creative Assembly پیش‌تر در ساخت بازی Halo Wars 2 با ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) کار کرده است. اگر ایکس باکس به ساخت نسخه‌ی سوم آیپی مذکور چراغ سبز نشان دهد، منطقی است که سازنده‌ی سری Total War در راس پروژه باشد. آیپی بزرگی که جف گراب به آن اشاره کرده ممکن است Halo باشد، اگرچه همانطور که او اشاره کرد، گفتن قطعی در این مقطع زمانی دشوار است.

بازی Halo Wars 2 اثری در سبک استراتژی همزمان است که در سال ۲۰۱۷ میلادی برای ایکس باکس و ویندوز منتشر شد. داستان بازی در سال ۲۵۵۹ در دنیای علمی تخیلی فرنچایز Halo اتفاق می‌افتد و دنباله‌ای برای Halo Wars (2009) است. داستان این اثر بر روی Spirit of Fire، یک سفینه فرماندهی فضایی سازمان ملل متحد (UNSC) متمرکز است، که درگیر مبارزه با Banished، یک جناح بیگانه است.

از سوی دیگر، شرکت سگا (SEGA) مدتی پیش اعلام کرد که بازی شوتر چندنفره‌ی HYENAS که توسط استودیوی Creative Assembly در حال ساخت بود، لغو گردیده است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین