با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سیستم مورد نیاز بازی شاهزاده ایرانی: تاج گمشده  Prince of Persia
عکس : بازی شاهزاده ایرانی
.

یوبی‌سافت به تازگی سیستم مورد نیاز و پیشنهادی بازی Prince of Persia : The Lost Crown را اعلام کرده است. در همین رابطه شاهد انتشار تریلری جدید از گیم‌پلی این بازی هستیم که مرحله ابتدایی نسخه جدید Prince of Persia را به نمایش می‌گذارد. در ادامه این نوشتار از شهر سخت افزار علاوه بر سیستم مورد نیاز، می‌توانید ویدیویی طولانی از گیم پلی بازی را ببینید.

بازی Prince of Persia : The Lost Crown یکی از بازی‌های بزرگی است که قرار است در این ماه توسط یوبیسافت منتشر شود. این عنوان که اولین بازی این مجموعه از زمان عرضه Prince of Persia : The Forgotten Sands در سال ۲۰۱۰ محسوب می‌شود، در اختیار برخی توسعه‌دهندگان قرار گرفته تا حدود ۲۰ دقیقه از ابتدای گیم‌پلی بازی را به نمایش بگذارند.سیستم مورد نیاز بازی Prince of Persia: The Lost Crown

همچنین شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) سیستم مورد نیاز و پیشنهادی بازی Prince of Persia: The Lost Crown را به اشتراک گذاشته است:

مشخصات حداقل سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: Windows 10 (64-bit)

پردازنده: Intel Core i5-4460 3.4 GHz یا AMD Ryzen3 1200 3.1 GHz

کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 950 (2GB VRAM) یا AMD Radeon RX 5500 XT (4GB VRAM)

رم: 8 گیگابایت دو کاناله

حافظه خالی: 30 گیگابایت (ترجیحاً SSD)

مشخصات سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: Windows 10 (64-bit)

پردازنده: Intel Core i7-6700 3.4 GHz یا AMD Ryzen5 1600 3.2 GHz

کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 960 (4GB VRAM) یا AMD Radeon RX 5500 XT (4GB VRAM)

رم: 8 گیگابایت دو کاناله

حافظه خالی: 30 گیگابایت (ترجیحاً SSD)

ساخت این بازی ماه گذشته به پایان رسیده است و بر اساس اعلام gamingbolt زمان تجربه گیم‌پلی آن حدود ۲۵ ساعت است. Prince of Persia: The Lost Crown در تاریخ ۲۸ دی ۱۴۰۲ (۱۸ ژانویه ۲۰۲۴) در دسترس دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری X و S، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC قرار خواهد گرفت.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام