با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بازسازی شماره سوم متال گیر با عنوان Metal Gear Solid Δ: Snake Eater معرفی شد
عکس : متال گیر سالید 3 یکی از زیباترین بازی‌های زمان خود بود.
.
پس از جدایی هیدئو کوجیما، کارگردان افسانه‌ای سری محبوب متال گیر سالید (Metal Gear Solid)، از کمپانی ژاپنی کونامی، شاهد عرضه هیچ نسخه‌ای از این سری بازی‌ها نبوده‌ایم (البته، اگر بازی بسیار بد و ناامید کننده Metal Gear Survive را نادیده بگیریم). حال، بعد از مدت‌ها سکوت، کونامی رسماً با انتشار یک تریلر کوتاه تأیید کرد که نسخه بازسازی شده شماره سوم متال گیر را با عنوان Metal Gear Solid Δ: Snake Eater روانه بازار خواهد کرد.

کونامی این خبر را در جریان شوکیس اخیر پلی استیشن اعلام کرده و در واقع شایعاتی را که از چندی پیش به گوش می‌رسیدند، تأیید نموده است. نسخه اصلی Metal Gear Solid 3 به کارگردانی هیدئو کوجیما در سال 2004 برای کنسول پلی استیشن 2 عرضه شد و سپس در سال 2011 به کنسول دستی نینتندو 3DS نیز راه پیدا کرد.
تریلر سینمایی و کوتاه منتشر شده از بازی با نمای نزدیک از مورچه‌ها شروع می‌شود که به سمت یک قورباغه مرده در حرکت هستند و سپس پرنده ای آن را می‌رباید. پرنده در باتلاقی مه آلود پرواز می‌کند که صدای شلیک گلوله نیز در پس زمینه پخش می‌شود. پرنده در نهایت بر روی چوبی فرود می‌آید و در آنجا مورد حمله مارها و کروکودیل‌ها قرار می‌گیرد. دوربین به سمت درختی در پس‌زمینه حرکت می‌کند تا شخصیت اصلی بازی یعنی رئیس بزرگ یا بیگ باس را که در حال بیرون آمدن از آب است،‌ نشان دهد.

در حال حاضر هیچ تاریخ عرضه‌ای برای Metal Gear Solid Δ: Snake Eater اعلام نشده، اما در پایان تریلر انتشار بازی بر روی کنسول نسل جدید سونی یعنی پلی استیشن 5 تأیید می‌شود. البته، این بازی ظاهراً یک عنوان مولتی پلتفرم خواهد بود و بر اساس آنچه که در وب سایت کونامی درج شده، علاوه بر PS5 در رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس و اس نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، کونامی مجموعه Metal Gear Solid Master را نیز معرفی کرده که شامل نسخه‌های اصلی متال گیر سالید 1، 2 و 3 است و در فصل پاییز بر روی «پلتفرم‌های فعلی» در دسترس خواهد بود (منظور دقیق کونامی از پلتفرم‌های فعلی مشخص نیست اما قطعاً پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی را شامل می‌شود). گفتنی است نسخه Metal Gear Solid 3: Snake Eater که در مجموعه Master گنجانده شده با نسخه بازسازی شده که انتظار می‌رود در تاریخ دیگری عرضه شود متفاوت است.

طبق نوشته وب سایت کونامی، مجموعه Metal Gear Solid Master به طرفداران این اجازه را می‌دهد تا بازی‌ها را به همان شکلی که برای اولین بار منتشر شدند، روی کنسول‌های مدرن کنونی بازی کنند.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین