با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
قابلیت ویرایش پست به تردز آمد
عکس : قابلیت ویرایش پست به تردز آمد
.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، روز پنجشنبه اعلام کرد که متا شروع به ارائه قابلیت ویرایش پست و همچنین تردهای صوتی برای شبکه اجتماعی تردز کرده است. این دو قابلیت شبیه به قابلیت‌های موجود در ایکس (توئیتر سابق) هستند، اما شما برای ویرایش پست‌های تردز خود تا پنج دقیقه پس از انتشار آن‌ها، نیازی به پرداخت هزینه اشتراک نخواهید داشت.

پست‌های ویرایش‌شده یک علامت کوچک در کنار خود خواهند داشت که نشان می‌دهد آن‌ها ویرایش شده‌اند. با این‌حال، برخلاف ایکس شما نمی‌توانید تاریخچه ویرایش را مشاهده کنید و ظاهرا متا فعلا برنامه‌ای برای اضافه کردن آن ندارد.گفتنی است متا دکمه ویرایش پست را در عرض چندماه بعد از معرفی تردز ارائه می‌کند، در حالی‌که توییتر این قابلیت بعد از چندین سال ارائه کرد. ضمن اینکه، توییتر این قابلیت را به عنوان یک قابلیت انحصاری برای سرویس پولی توییتر آبی عرضه کرده است و کاربران عادی به آن دسترسی ندارند.

شما همچنین می‌توانید با استفاده از قابلیت Voice Threads یک پست صوتی در تردز ایجاد کنید. هنگام نوشتن پیش‌نویس یک پست جدید در اپلیکیشن iOS تردز، روی دکمه جدید میکروفون ضربه بزنید تا به رابط ضبط دسترسی پیدا کنید و سپس دکمه قرمز را برای ضبط صدا فشار دهید.در ضمن، زیرنویس صدای شما در حین پخش شدن، به‌صورت متن نمایش داده خواهد شد. توییتر قابلیت پست‌های صوتی را در سال 2020 معرفی کرد و تازه بعد یک سال امکان نمایش زیرنویس‌ها را اضافه نمود.

متا از زمان معرفی تردز در تابستان امسال، به طور مرتب در حال اضافه کردن قابلیت‌های جدید به آن است که از آن جمله می‌توان به فید زمانی، نسخه وب و امکان جستجوی پست‌ها اشاره کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین