با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اینستاگرام قابلیت افزودن نظرسنجی به بخش کامنت‌ها را اضافه می‌کند
عکس : قابلیت افزودن نظرسنجی به بخش کامنت‌ها اینستاگرام
.

اینستاگرام شروع به تست قابلیتی کرده که به کاربران اجازه می‌دهد تا در بخش نظرات ( کامنت‌ های) پست خود نظرسنجی ایجاد کنند و تعامل بیشتری با مخاطبان خود داشته باشند.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام ، این خبر را در کانال پخش خود اعلام کرده و می‌گوید نظرسنجی ‌ها را می‌توان هم در پست‌های فید و هم در ریلز به نظرات اضافه کرد. این قابلیت فعلا در مرحله آزمایش است، اما مارک زاکربرگ مدیرعامل متا گفته به‌زودی برای همه عرضه خواهد شد.نظرسنجی‌ها در بخش نظرات اینستاگرام بسیار شبیه به قابلیت نظرسنجی در استوری‌ها خواهد بود که سال‌ها به‌صورت یک استیکر در دسترس کاربران بوده است. طبق تصاویر منتشرشده توسط موسری، سایر کاربران می‌توانند ببینند چند نفر در یک نظرسنجی شرکت کرده‌اند. هنوز مشخص نیست که نظرسنجی‌ها چه مدت بعد از پست شدن باز خواهند ماند و اینکه آیا کاربران اینستاگرام نیز می‌توانند مانند کاربران توییتر می‌توانند از بازه‌های زمانی مختلف برای ادامه دریافت رای انتخاب کنند یا نه.

اینستاگرام در تلاش است تا بخش نظرات خود را تبدیل به یک فضای تعاملی‌تر کند و اخیرا نیز قابلیت ارسال GIF در نظرات را اضافه کرده است. این پلتفرم همچنین در حال آزمایش گزینه‌هایی برای انتشار استوری‌های سفارشی‌تر است که به کاربران اجازه می‌دهد تا فهرست‌های متعددی را برای استوری‌های خود ایجاد کنند.

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم اینستاگرام چه زمانی قابلیت ایجاد نظرسنجی در بخش نظرات پست را ارائه می‌کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین