با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
راه اندازی اینترنت کودک و نوجوان
عکس : اینترنت کودک و نوجوان
.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به راه‌اندازی اینترنت کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: این بستر یک فضای سالم، ایمن و مفید برای بچه‌ها فراهم کرده است و امکان جست‌وجوی ایمن برای این گروه سنی را دارد.

عیسی زارع‌پور به راه‌اندازی اینترنت کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: این بستر یک فضای سالم، ایمن و مفید برای بچه‌ها فراهم کرده است و امکان جست‌وجوی ایمن برای این گروه سنی را دارد.

وی ابراز کرد: پدران و مادران می‌توانند این نرم‌افزار را در گوشی خود نصب و با توجه به ذائقه فرهنگی خانواده فعالیت کودک و نوجوان را کنترل کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توسعه شبکه فیبر نوری تلاش داریم سرویس پرسرعت را فراهم کنیم تا مکان‌های فرهنگی هم از آن بهره‌مند شوند.

زارع‌پور تاکید کرد: موضوع پرورش در مدارس کمرنگ شده و باید در کنار آموزش، انجام کارهای گروهی به دانش‌آموزان یاد داده شود.وی گفت: دشمن روی ناامید کردن جوانان و نوجوانان کار می‌کند و باید کاری کنیم که جوانان به آینده امیدوار شوند و اعتماد به نفس پیدا کنند و از مهاجرت جلوگیری شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ابراز کرد: دستاوردهای کشور باید در قالب‌های زیبا برای بچه‌ها نمایش داده شود و بسیاری از ویژگی‌ها، مثل فرهنگ مطالعه و کارگروهی باید در کودکان نهادینه شود.

زارع پور افزود: ایران در خیلی از زمینه‌ها مثل تجهیزات پزشکی جزو کشورهای برتر دنیاست و بسیاری از تجهیزات پزشکی به کشورهای مختلف صادر می‌شود، به طوری که ربات سینا که قادر به جراحی از راه دور است، به رئیس جمهور کشور اندونزی هدیه داده شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین