با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
امکان شخصی‌سازی تم گوگل کروم با رنگ‌های دلخواه فراهم شد
عکس : شخصی‌سازی تم گوگل کروم
.
گوگل کروم امکان شخصی‌سازی تم با رنگ‌های دلخواه را فراهم کرده است. این قابلیت‌ها در نسخه جدید کروم ارائه شده‌اند و باعث زیباساری این مرورگر خواهند شد.

همانطور که می‌دانید با باز کردن یک زبانه جدید در نسخه قبلی گوگل کروم، یک حباب با برچسب “Customize Chrome” در سمت راست صفحه ظاهر می‌شد که امکان شخصی‌ساری را به شما می‌داد، اما در نسخه جدید کروم، گزینه‌های شخصی‌سازی در یک سایدبار ظاهر خواهند شد تا دید بسیار بهتری از تغییرات مرورگر قبل از اعمال این تغییرات ارائه دهد.شما علاوه بر امکان انتخاب رنگ‌های موردنظر خود، یک گزینه برای به‌روزرسانی تم‌های کروم خواهید داشت. این گزینه امکانات بیشتری نسبت به نسخه قبلی در اختیار شما قرار خواهد داد.

این گزینه به شما اجازه خواهد داد تا از بین مجموعه‌ای از تم‌های مختلف یکی را انتخاب کنید که شامل تم‌های هنری گوگل با کارهایی از هنرمندان آسیایی، آمریکای لاتین و همچنین هنرمندان رنگین‌پوست می‌شود. این همان کاری است که گوگل قبلا در Google Doodles انجام داده بود. شما همچنین می‌توانید با یک دکمه تعیین کنید که تم‌ها هر روز به‌طور خودکار تغییر کنند.

شخصی‌سازی تم گوگل کروم

شما می‌توانید تم‌ها را از گوگل وب استور نیز انتخاب کنید که شامل تم‌هایی ساخته شده توسط افراد مختلف یا کارهای هنری سفارشی مختلف با رنگ‌های سازگار با مرورگر می‌شوند.

در هر حال، باید ببینیم میزان رضایت کاربران از امکان شخصی‌سازی تم گوگل کروم چقدر خواهد بود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین