با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
زمان رونمایی از موتورولا اج ۴۰ نئو تایید شد
عکس : موتورولا اج ۴۰ نئو
.

به نظر می‌رسد کار موتورولا با عرضه گوشی‌های موتو G54 و موتو G84 تمام نشده و این برند قصد دارد به زودی از یک گوشی دیگر نیز رونمایی کند. در این راستا، به تازگی شعبه رومانی برند موتورولا در طی تیزری تبلیغاتی اعلام کرده که رویداد جدید این شرکت در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) برگزار خواهد شد.انتظار می‌رود در رویداد پیش موتورولا گوشی موتو اج ۴۰ نئو معرفی شود که در سه رنگ Pantone در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در خود تیزر نیز تاییدی برای این ادعا گنجانده شده چرا که متنی در آن وجود دارد مبنی بر این که به دنیای رنگ‌ها وارد شوید. در واقع، موتورولا به طور غیر مستقیم معرفی موتو اج ۴۰ نئو را در این رویداد تایید کرده است.

شایان ذکر است که موتورولا اج ۴۰ نئو در واقع نسخه‌ ری‌برند شده موتو اج ۲۰۲۲ خواهد بود که سال گذشته میلادی تنها برای بازار آمریکای شمالی عرضه شد. البته اخیرا گواهی FCC تایید کرد که گوشی جدید موتورولا برای بازار ایالات متحده نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

در گزارشی مشابه، وبسایت Appuals رندرهای رسمی موتورولا اج ۴۰ نئو را به اشتراک گذاشته است که طراحی و رنگ‌بندی آن را نشان می‌دهند. در این راستا، ظاهر کلی این گوشی تفاوت خاصی با دیگر محصولات موتورولا ندارد و از همان ماژول دوربین مربعی‌شکل و نمایشگر حفره‌دار بهره می‌برد. رنگ‌بندی دستگاه نیز شامل‌ رنگ‌های سبز، مشکی و آبی خواهد بود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین