با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آزمون مقاومت پیکسل 8 پرو دربرابر خط‌وخش، شعله و فشار
عکس : پیکسل 8 پرو
.

گوگل به‌تازگی گوشی‌ پیکسل 8 پرو را معرفی کرده و حالا کانال یوتیوبی JerryRigEverything ویدیوی آزمون مقاومت آن منتشر کرده که در ادامه ملاحظه می‌کنید.

طبق معمول، ویدیوهای JerryRigEverything با تست خراش صفحه‌نمایش شروع می‌شود و سپس قاب فلزی آن مورد آزمایش خراش قرار می‌گیرد که مشخص می‌شود که واقعاً از فلز ساخته شده است. در ادامه، آزمایش شعله را داریم که صفحه‌نمایش گوشی پس از قرار گرفتن در معرض آن به مدت حدود 17 ثانیه یک علامت سوختگی دائمی به خود می‌گیرد.



و در آخر، تست خمش را داریم. از آنجا که خطوط آنتن پیکسل 8 پرو شبیه به مدل قبلی خود یعنی پیکسل 7 پرو است، کاملاً در برابر خمش محکم باقی می‌ماند. پیکسل 7 پرو برخلاف برخی گوشی‌ها از وسط خم نمی‌شود، اما در قسمت نوار دوربین پشتی بسیار انعطاف‌پذیر است. در مقابل، پیکسل 8 پرو بسیار بهبود یافته است و به‌سختی از خودش انعطاف نشان می‌دهد. این در حالیست کهآیفون 15 پرو در همین آزمون مقاومت دچار شکستگی شیشه شد. به این ترتیب به نظر می‌رسد آلومینیوم و استیل کماکان نسبت به تیتانیوم متریال بهتری برای دوام بدنه محسوب می‌شوند.

بنابراین با توجه به آزمون مقاومت پیکسل 8 پرو به نظر می‌رسد که این گوشی با وجود ظاهر شبیه به مدل قبلی خود، تغییراتی در ساختار داخلی آن داشته است. این گوشی از یک نمایشگر 6.7 اینچی LTPO OLED و با وضوح 2992 در 1344پیکسل و حداکثر روشنایی 2400 نیت بهره می‌برد و دارای پوشش گوریلا گلس ویکتوس 2 است. پیکسل 8 پرو امسال با تراشه Tensor G3 و با ۱۰۰ دلار افزایش قیمت به بازار عرضه شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین