با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سرانجام خرید اشتراک سالانه توییتر بلو امکان‌پذیر شد
عکس :
.
توییتر بعد از عرضه نسخه جدید توییتر بلو در هفته‌های گذشته، حالا امکان خرید اشتراک سالانه آن را برای کاربران فراهم کرده است.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، نسخه جدید توییتر بلو چند هفته بعد از روی سر کار آمدن ایلان ماسک عرضه شد، اما به خاطر سوء‌استفاده‌هایی که از آن شد به‌طور موقت تعطیل گردید و اخیرا با رفع مشکلات قبلی در اختیار کاربران قرار گرفت. در حال حاضر، هزینه اشتراک ماهانه آن برای کاربران اندروید و وب ۸ دلار و برای کاربران آیفون ۱۱ دلار است. حالا کاربران می‌توانند به جای خرید اشتراک ماهانه آن، به‌طور سالانه آن را خریداری کنند تا شامل تخفیف نیز بشوند.

کسانی که اشتراک توییتر بلو را سالانه بخرند بایستی ۸۴ دلار بپردازند که چیزی حدود ۷ دلار در ماه می‌شود. این قیمت، برای همه کاربران اندروید، وب و آیفون است. با این کار، شما دیگر مجبور نخواهید بود هر ماه اکانت خود را شارژ کنید و در ضمن اگر صاحب تیک آبی هستید، به مدت یکسال هیچ نگرانی از بابت حذف تیک‌ آبی‌تان در آخر هر ماه نخواهید د‌اشت.

برای یادآوری، توییتر بلو یک سرویس پولی است که نه‌تنها امکان دریافت تیک آبی را به شما می‌دهد بلکه قابلیت‌های منحصربه‌فرد دیگری مثل آپلود کردن ویدیوهای ۶۰ دقیقه‌ای، ویرایش توییت و قرار گرفتن در صدر گفتگو‌ها را ارائه می‌کند.

در حال حاضر، این سرویس فقط در آمریکا، انگلیس، کانادا، استرالیا، نیوزلند و ژاپن قابل دسترس است و انتطار می‌رود که در ماه‌های آینده در اختیار همه کاربران قرار بگیرد.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین