با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آفیس لنز نرم افزار اسکن مدارک حتی در سفر
عکس : نرم افزار آفیس لنز
.

با کمک این نرم‌افزار می‌توانید به راحتی از هر سندی اسکن و عکس بگیرید و با توجه به ویرایش‌های خودکاری که روی سند شما انجام می‌دهد، می‌توانید یک سند ادیت شده و با کیفیت داشته باشید. اگر در سفرهایتان نیازمند داشتن یک اسکن از مدارک شناسایی و … داشته باشید، این اپلیکیشن به راحتی به شما کمک خواهد کرد.

برای استفاده از Office Lens ، ابتدا برنامه را در تلفن یا تبلت خود دانلود و نصب کنید. سپس، برنامه را باز کنید و دکمه دوربین را فشار دهید. صفحه ای را که می خواهید اسکن کنید در کادر دید قرار دهید. سپس، دکمه شاتر را فشار دهید. Office Lens صفحه را اسکن کرده و آن را به یک فایل دیجیتالی تبدیل می کند.پس از اسکن صفحه، می توانید آن را ویرایش کنید. می توانید اندازه صفحه را تغییر دهید، کنتراست و نوردهی را تنظیم کنید و متن را به صفحه اضافه کنید. پس از ویرایش صفحه، می توانید آن را در برنامه های Office، مانند Word، Excel و PowerPoint ذخیره کنید یا آن را به ایمیل خود ارسال کنید.

Office Lens یک ابزار مفید برای اسکن اسناد، تخته های سفید و سایر صفحات است. این برنامه رایگان است و استفاده از آن آسان است. اگر به دنبال یک راه آسان برای اسکن اسناد هستید، Office Lens یک گزینه عالی است.

برای اسکن اسناد، صفحه را در کادر دید قرار دهید و دکمه شاتر را فشار دهید.

برای اسکن تخته های سفید، زاویه دوربین را تغییر دهید تا کل تخته سفید در کادر دید قرار گیرد.

برای اسکن صفحات کوچک، از ویژگی زوم استفاده کنید.

برای ویرایش صفحه، دکمه Edit را فشار دهید. می توانید اندازه صفحه را تغییر دهید، کنتراست و نوردهی را تنظیم کنید و متن را به صفحه اضافه کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین