با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
۳ عامل مهم در تخلیه سریع باتری گوشی گرمای بیش از حد
عکس : دلایل تخلیه سریع باتری گوشی
.

سعی کنید گوشی خود را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید. همچنین می‌توانید با خاموش کردن یا حذف برنامه‌های بدون استفاده که در پس‌زمینه اجرا می‌شوند و کم کردن روشنایی صفحه، از گرم شدن آن جلوگیری کنید.

۱- شارژ خیلی طولانی

اگر گوشی خود را از حالت شارژ کامل تا زمانی که باتری آن به طور کامل خالی شود، شارژ نکنید و بعد از تخلیه کامل باتری آن را شارژ کنید و این روند را بارها ادامه دهید، باتری «لیتیوم یونی مدرن» گوشی شما خراب می‌شود.

۲- برخلاف تصور رایج، به کاربران گوشی‌های هوشمند توصیه می‌شود قبل از رسیدن به شارژ صفر درصد، گوشی‌های خود را به خوبی شارژ کنند. همچنین نباید گوشی خود را برای مدت طولانی در شارژ بگذارید. اگر قصد دارید عمر باتری را افزایش دهید، سعی کنید تلفن خود را همیشه بین ۳۰ تا ۸۰ درصد شارژ نگه دارید. بسیاری از گوشی‌های هوشمند محبوب دارای تنظیمات بهینه‌سازی باتری است. این تنظیمات می‌تواند به شما در روند صحیح شارژ کمک کند.۳- آنتن دهی بد

اگر در منطقه‌ای هستید که آنتن دهی بدی دارد و در زمان مکالمه یا اتصال به اینترنت، فعالیت گوشی با اختلال روبرو می‌شود، اندروید شما سریع‌تر تخلیه می‌شود. به این دلیل که باتری در تلاش برای اتصال به گیرنده‌های تلفن همراه سخت‌تر کار می‌کند. اگر می‌توانید، در این مواقع از «وای فای» استفاده کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین