با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آخرین خودرو
آخرین خودرو
تقویم
دوشنبه 10 مهر 1402
Avatar
.
مشخصات پژو ۲۰۷ جدید معلوم شد
عکس : پژو ۲۰۷ جدید
.

به گزارش آخرین خودرو، از اواخر سال گذشته تمام تیپ های اتوماتیک پژو ۲۰۷ (سقف فلزی، سقف شیشه ای و مولتی کالر) به پیشرانه TU5 پلاس و جعبه دنده شش سرعته AT مجهز شدند. اما در سال جدید به خاطر استانداردهای ۸۵گانه باید این هاچ بک ایران خودرو تغییرات دیگری را هم تجربه می کرد. ایران خودرو برای پشت سر گذاشتن این استانداردها مانند سایر خودروسازان مجبور شده است تا ویژگی های جدیدی را برای خودروهای تولیدی خود در نظر بگیرد.

در بخش ظاهری می بینیم که دریچه ورودی هوای روی کاپوت ۲۰۷ حذف شده و به قاب زیر برف پاککن منتقل شده است. این تغییر به خاطر استاندارد حفاظت از عابر پیاده در حین تصادف ها بوده و سبکی شبیه رانا پلاس برای سینی متصل به ستون های A این هاچ بک به کار رفته است. قطعاً این تغییرات در پژو ۲۰۷ TU3 هم اتفاق می افتد و این خودرو در آینده با چنین سبک ظاهری به بازار عرضه می شود.مشخصات فنی پژو ۲۰۷ جدید

پژو ۲۰۷ جدید دیگر به پیشرانه TU5 پلاس مجهز خواهد بود. این پیشرانه ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی فناوری VVT-i را دارد و ۱۱۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر تولید می کند. همچنین در نمونه اتوماتیک این خودرو از جعبه دنده شش سرعته AT استفاده شده است. از سویی در تیپ دنده دستی پژو ۲۰۷ جدید قرار است تا جعبه دنده رانا پلاس پانوراما و تارا V3 به کار رود که ساختار شش سرعته دستی دارد. در این بخش می توان گفت که مشخصات پژو ۲۰۷ جدید نسبت به گذشته ارتقا پیدا کرده است.

امکانات ۲۰۷ ارتقا یافته

پژو ۲۰۷ جدید یا همان ارتقا یافته به ترمزهای دیسکی جلو و عقب، دو کیسه هوا، فرمان کمکی برقی، تهویه اتوماتیک، چراغ روشنایی روز، سنسور پایش باد تایرها، پوزیشن لامپ، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل، نمایشگر لمسی، اپل کارپلی، اندروید اتو، دوربین عقب، سنسور پارک عقب و… مجهز است.

همچنین سقف شیشه ای و رینگ آلومینیومی هم در برخی تیپ های این خودرو وجود دارد. گفته می شود که در آینده نزدیک امکانات دیگری مانند سنسور نور، سنسور باران و دنده پشت فرمان هم به این خودرو اضافه خواهد شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین