با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
نسل دوم اپل واچ الترا در پاییز امسال معرفی می‌شود
عکس : اپل واچ الترا
.
آقای «مارک گرمن» در جدیدترین نسخه از خبرنامه پاور آن خود، اطلاعاتی درباره محصولات آينده شرکت اپل را منتشر کرده است. به ادعای این خبرنگار، کاربران می‌توانند تا در کنار سری آیفون ۱۵، منتظر معرفی اپل واچ سری ۹ و همچنین نسل دوم اپل واچ الترا نیز باشند.اقای «گرمن» همچنین می‌گوید که نسل جدید مک‌بوک و مک‌بوک پرو با چیپست‌های سری M3، احتمالا در اواخر امسال یا اوایل سال ۲۰۲۴ معرفی خواهند شد. به نظر رسیده که دیگر خبری از آی‌مک با چیپست M2 نخواهد بود و اپل در حال کار روی آی‌مک‌های جدید ۲۴ اینچی با سری چیپست‌های M3 است. به ادعای آقای «گرمن»، اپل نسخه جدیدی از آی‌مک با نمایشگر بزرگ‌تر از ۳۰ اینچ را نیز روانه بازار کرده که به احتمال زیاد، نقش جانشین آی‌مک پرو را ایفا خواهد کرد.

جهت مقایسه، آی‌مک پرو‌های پیشین از پردازنده‌های سری اینتل Xeon استفاده می‌کردند که در دنیای اپل سیلیکون، عملکردی در رده چیپست‌های الترا به کار رفته در مک استودیو و مک پرو را داشتند. متاسفانه، این خبرنگار به مشخصات سخت افزاری دقیق آی‌مک پرو جدید اشاره‌ای نکرده و هنوز مشخص نیست که در آن از کدام نسخه چیپست M3 استفاده می‌شود.

آقای «گرمن» همچنین خبرهای خوشی را برای طرفداران آیپد دارد؛ اپل قصد داشته تا در سال ۲۰۲۴، آیپد پرو با نمایشگر اولد و همچنین نسل جدید آیپد ایر را روانه بازار کند. نسل سوم ایرپادز پرو، نسل جدید ستاپ باکس اپل تی وی و همچنین برخی محصولات خانه هوشمند دیگر نیز توسط اپل در دست طراحی هستند.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین