با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ایتنا
ایتنا
تقویم
پنجنشبه 30 شهریور 1402
Avatar
.
برنامه بعدی اپل چیست؟
عکس : برنامه بعدی اپل چیست
.

بر اساس جدیدترین شایعات، ممکن است خبرهای زیادی از سوی اپل در راه نباشد. مینگ چی کوئو، تحلیلگر شناخته شده محصولات اپل ، اخیرا گفته است انتظار ندارد اپل تا پایان سال ۲۰۲۳، مک بوک یا آیپد جدیدی را معرفی کند. با این حال، این تحلیلگر، عرضه رایانه رومیزی مک جدید در سال میلادی جاری را منتفی ندانست. بنابراین، همچنان این احتمال وجود دارد که آی‌مک با تراشه ام ۳، ماه آینده با یک بیانیه مطبوعاتی در وب سایت اپل ، معرفی شود.همچنین معلوم نیست که اپل بخواهد تراشه ام ۳ را در آی مک بکار ببرد. با توجه به این که هدست «ویژن پرو» اپل به تراشه ام ۲ مجهز است، ممکن است که اپل برای معرفی تراشه ام ۳، تا زمان رونمایی این هدست در اوایل سال ۲۰۲۴، دست نگه دارد. مانند سایر رایانه های رومیزی مک، مک مینی، مک استودیو و مک پرو، امسال به روز شده‌اند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، با توجه به این که اپل هفته گذشته مدل‌های جدید آیفون، اپل واچ و ایر پاد پرو را معرفی کرد، محصول و لوازم جانبی چندانی باقی نمانده است که اپل بخواهد تا پایان سال میلادی جاری، مدل جدید آنها را معرفی کند. انتظار می‌رود هوم پاد مینی جدید، اپل تی وی، ایرتگ و ایرپاد مکس در سال ۲۰۲۴ معرفی شوند.

بر اساس گزارش مک رومرز، اپل ممکن است اواخر امسال، خبرهای غافلگیرکننده‌ای داشته باشد، اما فعلا به نظر می‌رسد که تا پایان سال ۲۰۲۳، ترجیح می دهد ساکت باشد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین