با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
زمان عرضه و تصویر وان پلاس پد گو پیش از رونمایی فاش شد
عکس : تبلت وان پلاس پد گو
.

وان پلاس رسماً تصویر و زمان عرضه تبلت وان پلاس پد گو ( OnePlus Pad Go ) را اعلام کرد. این تبلت در تاریخ 6 اکتبر (15 مهرماه) معرفی خواهد شد.

وان پلاس مدتی است که روی تبلت وان پلاس پد گو کار می‌کند. هفته گذشته وان پلاس هند شروع به تست این تبلت اندرویدی کرد و حالا ما می‌توانیم نگاهی به طراحی آن بیندازیم.

تصویری که وان پلاس در شبکه اجتماعی X منتشر کرده، پنل پشتی و جلویی وان پلاس پد گو را نشان می‌دهد. این تصویر، تبلت ی را نشان می‌دهد که به جز پنل پشتی دو رنگی تقریباً شبیه به مدل وان پلاس پد است.

وان پلاس پد گو یک تبلت افقی با دکمه پاور در لبه سمت چپ و دکمه‌های تنظیم صدا در بالا است. اما قسمت پایینی آن را در تصویر دیده نمی‌شود و ظاهرا یک درگاه USB-C و گریل‌های اسپیکر در آنجا قرار دارند.در مورد زمان عرضه این تبلت، وان پلاس در X عبارت «به زودی» را به کار برده و حالا در ایمیلی به خبرنگاران ارسال کرده تاریخ 6 اکتبر را ذکر کرده است.

درباره مشخصات وان پلاس پد گو هنوز اطلاعات زیادی در دسترس نیست، به جز اینکه صفحه نمایش آن دارای وضوح 2.4K و نسبت تصویر 7:5 خواهد بود. انتظار می‌رود وان پلاس برای کاهش قیمت این تبلت از یک تراشه میان‌رده و احتمالا طراحی پلاستیکی استفاده کند. با این‌حال، امیدواریم که تبلت جدید همچنان سرعت شارژ سیمی 67 وات را حفظ کند.

درباره قیمت وان پلاس پد گو نیز هنوز هیچ صحبت رسمی وجود ندارد. گفتنی است تبلت وان پلاس پد با قیمت 37999 روپیه (457 دلار) در هند عرضه شد و اگر مدل گو تبلت ارزان‌تری باشد، انتظار می‌رود کاهش قیمت قابل‌توجهی داشته باشد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین