با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بینگ چت حالا از هوش مصنوعی تولید تصویر DALL-E 3 پشتیبانی می‌کند
عکس : بینگ چت حالا از هوش مصنوعی تولید تصویر DALL-E 3 پشتیبانی می‌کند
.

هفته گذشته مایکروسافت تأیید کرد که مدل هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس DALL-E 3 به بینگ چت خواهد آمد و حالا این ویژگی برای تمام کاربران Bing در دسترس قرار گرفته است.«میخائیل پاراخین»، یکی از مدیران بینگ و رئیس تیم جدید تجربیات وب و ویندوز مایکروسافت، از طریق حساب کاربری خود در ایکس نوشت:

«راه‌اندازی گسترده DALL-E 3 در بینگ تا ساعت 8 شب [معادل 06:30 بامداد شنبه به وقت ایران] باید به‌طور 100 درصدی انجام شده باشد.»

بااین‌وجود، مدل هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس OpenAI باید تا صبح امروز در دسترس تمام کاربران قرار گرفته باشد. او همچنین در توییت خود تصویر هنری زیر را به اشتراک گذاشته است که می‌توان گفت با DALL-E 3 ساخته شده است.

سایر به‌روزرسانی‌های بینگ چت

علاوه‌براین، مایکروسافت در وبلاگ رسمی خود نیز توضیحات دیگری درباره به‌روزرسانی‌های بینگ چت ارائه کرده است. همان‌طور که در این پست اشاره شده، نسخه تجاری بینگ چت که Bing Chat Enterprise نام دارد نیز اکنون به Bing Image Creator دسترسی پیدا کرده است. همچنین این ویژگی حالا قابلیتی را برای کاربران خود ارائه می‌کند که می‌تواند عکس‌ها یا آثار هنری ساخته‌شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهد:

«تمام تصاویر تولید‌شده توسط هوش مصنوعی Bing Image Creator اکنون دارای یک واترمارک دیجیتال و نامرئی هستند که با مشخصات C2PA آن‌ها همخوانی دارد. این واترمارک زمان و تاریخ و همچنین منشاً تصویر ایجاد‌شده توسط هوش مصنوعی را تأیید می‌کند.»

ویژگی جستجوی بصری که اوایل تابستان امسال به نسخه استاندارد بینگ چت اضافه شده بود نیز اکنون در دسترس Bing Chat Enterprise قرار گرفته است. بااین‌وجود، کاربران نسخه تجاری می‌توانند تصویری را آپلود کنند و از چت‌بات بینگ سؤالاتی را در مورد آن بپرسند.

درنهایت، صفحه‌کلید موبایل SwiftKey حالا امکان دسترسی مستقیم به Bing Image Creator را فراهم می‌کند و کیفیت پاسخ‌های ارائه‌شده توسط بینگ چت در حالت دقیق (Precise)، بهبود پیدا کرده است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین