با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آخرین خودرو
آخرین خودرو
تقویم
چهارشنبه 17 آبان 1402
Avatar
.
سورن پلاس با امکانات جدید معرفی شد
عکس : سورن پلاس
.

به گزارش آخرین خودرو، از این پس سورن پلاس بنزینی تنها با کد کلاس ۵۷۵۳۰ تولید می شود و به دست مشتریان می رسد. این خودرو از نظر سطح امکانات رفاهی و ایمنی در جایگاه بالاترین تیپ سورن پلاس بنزینی قرار دارد. باید گفت که تمام امکانات رفاهی سورن پلاس در کد کلاس ۵۷۵۳۰ باقی مانده و صرفاً این خودرو با استانداردهای اجباری جدید هماهنگ شده است.

مشخصات فنی سورن پلاس جدید

سورن پلاس جدید با کد کلاس ۵۷۵۳۰ به پیشرانه EF7 مجهز است. این پیشرانه ۱.۶۵ لیتری ۱۱۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۵۳ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این خودرو از نوع ۵ سرعته دستی است و توان را به چرخ های جلو می رساند. همچنان فناوری CVVT در پیشرانه این تیپ سورن پلاس بنزینی دیده می شود. ایران خودرو برنامه دارد تا در آینده نزدیک سورن پلاس را با پیشرانه EF7 پلاس و جعبه دنده شش سرعته دستی به بازار عرضه کند.امکانات رفاهی و ایمنی سورن پلاس

سورن پلاس کد ۵۷۵۳۰ به دو کیسه هوا، شیشه های عقب دودی، رینگ آلومینیومی، ترمز دیسکی جلو و کاسه ای عقب، نمایشگر لمسی، تهویه اتوماتیک، سنسور پارک و دوربین دنده عقب، چراغ روشنایی روز، پوزیشن لامپ، تریم داخلی پارچه ای، پشتی برقی صندلی های جلو، کروز کنترل، زیر آرنجی جلو و عقب، آینه های تاشو برقی و… مجهز است.

در سورن پلاس جدید زه روی درها حذف شده است. همچنین امکاناتی مانند نشانگر تعویض دنده، سنسور پایش باد تایرها، سامانه کنترل پایداری الکتریکی و سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی به این خودرو اضافه شده است. از سویی سورن پلاس ۵۷۵۳۰ با برخی تغییرات جزئی استاندارد حفاظت از عابر پیاده را به دست آورده است.

<strong>سورن پلاس</strong> با امکانات جدید معرفی شد

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین