با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تاریخ رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ بار دیگر فاش شد
عکس : گلکسی اس ۲۴ اولترا

شایعات قبلی ادعا کرده‌اند که سامسونگ نسل جدید سری پرچمدار خود موسوم به سری گلکسی اس ۲۴ را زودتر از زمانی که قبلا تصور می‌شد رونمایی خواهد کرد. حالا به تازگی وبسایت SBS Biz با انتشار گزارشی زمان دقیق معرفی پرچمدارهای موردانتظار سامسونگ را فاش کرده است.

طبق این گزارش، اولین رویداد آنپکد سال ۲۰۲۴ سامسونگ که به رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ اختصاص دارد در تاریخ ۱۷ ژانویه (۲۷ دی) و در سان‌فرانسیسکو ایالات متحده برگزار خواهد شد.

جالب توجه است که قبلا نیز زمان رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ فاش شده بود. برای مثال، افشاگری شناخته‌شده به نام Ice Universe اعلام کرد که نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ در تاریخ ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) معرفی خواهد شد. جدا از تفاوت در تاریخ‌های اشاره‌شده، می‌توان به طور قطعی گفت که سری گلکسی اس ۲۴ در هفته سوم ماه ژانویه رونمایی خواهد شد.

اخیرا نیز شایعه‌ای ادعا کرد که سامسونگ فرآیند تولید انبوه گلکسی اس ۲۴ را یک ماه زودتر از نسل قبلی آغاز کرده است. در این راستا، شایعه مذکور نیز به طور غیرمستقیم رونمایی زودهنگام پرچمدارهای سامسونگ را تایید کرده است. به طور معمول، گوشی‌های سری گلکسی اس در ماه فوریه معرفی می‌شوند ولی برخی از گزارش‌ها گفته‌اند که به دلیل رقابت با اپل و سری آیفون ۱۵، سامسونگ تصمیم گرفته تا امسال سری گلکسی اس ۲۴ را زودتر عرضه کند.

وبسایت SBS Biz همچنین در گزارش خود ادعا کرده که سامسونگ گوشی‌های تاشو سال آینده خود یعنی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ را نیز در کشور ایالات متحده معرفی خواهد کرد. امسال برای اولین بار، شاهد رونمایی از گلکسی زد فلیپ ۵ و زد فولد ۵ در پایتخت کره جنوبی یعنی سئول بودیم. با برگزاری رویداد معرفی از نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی Z در ایالات متحده، هر دو رویداد آنپکد موردانتظار سامسونگ بار دیگر در این کشور برگزار خواهند شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین