با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
لیست قیمت گوشی موبایل – ۲۳ مهر ۱۴۰۲
عکس : قیمت گوشی
.

با توجه به نوسانات زیاد قیمت ارز، قیمت گوشی موبایل نیز روزانه در بازار تغییر می‌کند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا لیست قیمت گوشی های موبایل سامسونگ، اپل، شیائومی و هواوی را برایتان یکجا بیاوریم.

توجه کنید که فارنت فروشگاه اینترنتی نیست و قیمت‌های زیر صرفاً جهت اطلاع و برای کمک به تصمیم‌گیری در خرید گوشی موبایل آمده است. لیست قیمت گوشی های زیر با توجه به میانگین قیمت بازار و از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر تهیه شده است. همه قیمت‌ها مربوط به گوشی‌های قانونی و رجیستر شده بوده و مربوط به گوشی‌های استوک و یا کارکرده و ریفربیشد نیست.

طبیعتاً قیمت گوشی ‌ها در بازار ممکن است کمی با قیمت‌های زیر اختلاف داشته باشد. با این‌حال با توجه به این لیست قیمت گوشی و بخش راهنمای خرید گوشی فارنت، می‌توانید یک انتخاب خوب و معقولانه داشته باشید.

این ماه شاهد جهش قیمت مدل‌های مختلف آیفون ۱۳ به‌خاطر ممنوعیت فروش آیفون‌های ۱۴ و ۱۵ بودیم. همچنین برخی مدل‌ها مثل گلکسی S21 FE و A73 سامسونگ نیز افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. با این‌حال سایر گوشی‌ها نسبت به ماه پیش کمی ارزان‌تر شده‌اند.لیست قیمت گوشی سامسونگ - ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲

لیست قیمت گوشی شیائومی - ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲

لیست قیمت گوشی هواوی، آنر، ریلمی و ناتینگ - ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲

لیست قیمت گوشی اپل آیفون - ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲

طبق اعلام سامانه همتا همه گوشی‌های آیفون ۱۴ قاچاق هستند و امکان رجیستری آن‌ها وجود ندارد. به اعلام وزارت صمت، واردات آیفون ۱۴ و جدیدتر حتی به صورت مسافری نیز ممنوع است.

نکاتی که باید هنگام خرید اینترنتی گوشی به آن‌ها توجه کنید

  • از فروشگاه‌هایی خرید کنید که نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشند.
  • پیش از ثبت سفارش، با تماس با فروشگاه از به‌روزبودن قیمت، گارانتی و رجیستری اطمینان حاصل کنید.
  • اگر جعبه گوشی آسیب جدی دیده بود آن را باز نکرده و پس از هماهنگی با فروشگاه مرجوع کنید.
  • پس از باز کردن گوشی و روشن کردن آن سیم‌کارت خود را درون آن قرار داده و مراحل رجیستری را طی کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین