با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
خودروی پلیس تسلا که همه دزدها را بیچاره می‌کند
عکس : خودروی پلیس تسلا

شرکت اصلاح‌کننده تسلا به نام UP.FIT به‌تازگی اعلام کرده که قصد دارد تبدیل سایبرتراک‌ها را برای انجام وظیفه پلیس آغاز کند. سایبرتراک به مجموعه‌ای از چراغ‌ها، آژیرها، نورافکن‌های نصب‌شده روی گلگیر به همراه یک سیستم PA و همچنین سیستم‌های رادیویی و رایانه‌ای ارتقا یافته مجهز خواهد شد. سایبرتراک تغییریافته آماده گشت‌زنی روی چرخ‌های ۱۸ اینچی فورج‌شده می‌شود.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از خبرآنلاین به گفته UP.FIT، سایبرتراک برای عملیات‌های تاکتیکی، نظامی و جستجو و نجات نیز قابل تغییر است. این شرکت همچنین می‌تواند پارتیشن‌های زندانی، انبار سلاح و محفظه‌های K۹ را به این خودرو اضافه کند. UP.FIT می‌تواند ترمز و لاستیک‌ها را نیز تقویت کند و این پیکاپ را برای استفاده شدید در خارج از جاده تغییر دهد. اینترنت استارلینک نیز برای این خودرو در دسترس است.

UP.FIT به‌اصطلاح اسکلت بیرونی فولاد ضدزنگ را تبلیغ می‌کند. طبق ادعای تسلا، بدنه سایبرتراک می‌تواند در برابر شلیک گلوله از برخی سلاح‌های کوچک مقاومت کند. هیچ محدوده قیمت خاصی از این خودرو ذکر نشده است، اما UP.FIT می‌گوید که سایر وسایل نقلیه پلیس تسلا معمولاً بین ۴۳۵ تا ۴۸۵ کیلومتر برد و حدود ۹۰ هزار دلار (معادل ۵ میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان) قیمت دارند.

منبع: خبر آنلاین

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین